PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA II grupa :]

F O R U M . .


#1 2011-11-22 09:06:45

Beciuch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-17
Posty: 9
Punktów :   

SZLACHETNA PACZKA 2011 ;)

Droga grupo, naklikam i tu i na poczcie, żeby jak najwięcej osób przeczytało moją propozycję.

Nadszedł czas tegorocznej Szlachetnej Paczki (http://www.szlachetnapaczka.pl/) Możemy pomóc jakiejś ubogiej rodzinie, wybierając ją z bazy rodzin w naszym regionie. w opisie znajdują się potrzeby takiej rodziny, na ogół chodzi o żywność, słodycze, czasem o jakieś artykuły szkolne dla dzieci, czasem jakieś ciuchy, w zależności od tego jaka to rodzinka i czego najbardziej im brak . Może jako grupa skonstruowalibyśmy jakąś paczkę dla jednej z rodzin? wybralibyśmy taką, której potrzeby, jako studenci, będziemy w stanie zaspokoić. Ja coś takiego robiłam dwa razy ze swoją starą animacją, Wy pewnie też coś o tej akcji słyszeliście, może też robiliście paczkę? chciałabym wiedzieć, czy jako grupa chcielibyśmy się tego zadania podjąć. dużo nie trzeba, jak się 20 kilka osób angażuje, to paczka naprawdę wychodzi mega! pomyślcie, chciałabym z Wami może w środę o tym pogadać

pozdrawiam,
Beciuch

Offline

 

#2 2011-11-23 23:55:15

ssooss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: SZLACHETNA PACZKA 2011 ;)

ja jestem jak najbardziej za tylko fajnie by było gdybyśmy się jakoś podzieliły co kto może zrobić

Offline

 

#3 2011-11-27 10:22:17

Beciuch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: SZLACHETNA PACZKA 2011 ;)

wszystko pięknie, tylko nie ma w Ol magazynu Szlachetnej Paczki ;/ myslałam,że to może opóźnienia we wklepywaniu w internet, ale niestety..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nietylkomama.pun.pl www.wolf-destiny.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.aureus.pun.pl www.misticsoul.pun.pl